UAB „Kampu LT“ įkurtas UAB „Alsotana“ įmonės padalinys, kuris prioritetu laiko projektuojamų nestandartinių baldų kūrimą ir prekybą naujoje analogų Lietuvoje neturinčioje internetinėje platformoje. „Kampu LT“ yra didelės „Alsot“ įmonių grupės dalis, savo veiklą pradėjusi 2003 m. kaip baldų ruošinių apdirbimo įmonė. Nuo to laiko nuolat plečia veiklą prisitaikydama prie esamų ir naujų klientų poreikių. Šiuo metu kartu turime savo 7000 m² gamybinę bazę. Įsigijome naujas vokiškas pjovimo, frezavimo staklės, taip pat automatinio briaunų klijavimo ir apdirbimo stakles bei daug papildomos įrangos ir įrenginių baldų plokštėms apdirbti.

Modernūs ir nestandartiniai baldų sprendimai

Ilgametė patirtis baldų gamybos srityje

7000 m² įmonės valdoma gamybos bazė

Moderni ir šiuolaikiška apdirbimo įranga

Mūsų vertybės
  • Atsakomybė mums reiškia tai, jog kliento interesus visuomet priimame kaip savus, ir padedame juos įgyvendinti.
  • Kompetencija mums reiškia profesionalumą, darbo išmanymą ir nuolatinį tobulėjimą.
  • Patikimumas mums reiškia pažadų laikymąsi, problemų sprendimą, o ne atsikalbinėjimą ar kaltų paieškas.
  • Efektyvumas mums reiškia tai, kad visuomet siekiame viršyti klientų lūkesčius ir darbus įgyvendinti laiku ar netgi anksčiau sutarto laiko.
Mūsų misija

Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų pagamintais baldais. Svarbiausiu kriterijumi laikome kokybę ir pateikiamų užsakymų atlikimo greitį. Atlikti visus darbus nepriekaištingai mums padeda griežtai kontroliuojamas visas baldų gamybos procesas.

Nemokama konsultacija telefonu

Jei kyla klausimų dėl baldo projektavimo mes mielai Jums padėsime. Susisiekite su mumis telefonu ir mūsų konsultantai atsakys visus Jums iškilusius klausimus!

+370 664 44544
Susiprojektuokite savo baldą!
Pradėti dabar >