Bendra informacija

Mūsų terminai (gamyba ir pristatymas) yra apie 6 savaitės. Kiekvienas baldas yra unikalus ir pereina griežtą kokybės kontrolę, dėl kurios gali reikėti iš naujo gaminti nepakankamai kokybiškas dalis, todėl neįmanoma garantuoti tikslaus laiko.

Visus baldus gaminame pagal individualius klientų projektus. Baldų pavyzdžių yra mūsų salonuose Vilniuje, Kaune ir Alytuje.

Mes garantuojame, kad pristatyti baldai tiksliai atitiks konfigūraciją, kurią patvirtinote svetainėje: matmenys, plokščių padėtis, suleidimai, mūsų konfigūratorius suteikia jums tikslią 3D vizualizaciją. Pačiam baldui ir furnitūrai suteikiama 2 metų garantija.

El. paštu arba telefonu (pirmadieniais–penktadieniais 8–17.00 val.): info@kampu.lt; tel. +370 6…………

Plokštės yra 18 arba 19 mm. Storos plokštės yra 36 mm.

Sąskaitas faktūras išrašome visiems klientams.

Jūs sukuriate norimus baldus mūsų konfigūratoriumi, mes juos gaminame ir pristatome į jūsų pasirinktą vietą. Jums tereikia juos surinkti pagal išsamią 3D instrukciją, sukurtą konkrečiai Jūsų baldui.

Išmatavę aukštį, plotį ir gylį, suveskite matmenis į mūsų konfigūratorių. Baldo 3D vizualizacija konfigūratoriuje iki milimetro atitinka tai, kas bus pagaminta. Jei turite abejonių dėl matmenų, susisiekite su mumis, atsiųskite fotografiją el. paštu ir mes Jums padėsime. Galite rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų spalvų plokščių.

Pagrindinių plokščių gamintojų plokščių nuotraukas galite matyti mūsų konfigūratoriuje. Tačiau, priklausomai nuo Jūsų ekrano savybių, realiai spalvos gali skirtis. Pavyzdžius galite pamatyti plokščių gamintojų salonuose. Taip pat galimas pavyzdžių išsiuntimas Jūsų nurodytu adresu.

Įmonių grupėje yra įdiegta kokybės valdymo ir vadybos ISO 9001 ir ISO 90014 sistema, padedanti efektyviai valdyti visus įmonėje vykstančius procesus. Mes užtikriname, kad pristatyti baldai tiksliai atitiks jūsų patvirtintą konfigūraciją: dydžiai, plokščių išdėstymas, pritaikymas, mūsų konfigūratorius tiksliai atvaizduoja Jūsų sukurtą baldą 3D formatu. Mes patikriname Jūsų konfigūraciją prieš gamindami ir pagaminę po gabalėlį. Visiems baldams suteikiama 2 metų garantija.

Prieš atiduodamas projektą į gamyklą, komandos ekspertas patikrina visą jūsų projektą. Jei kas nors negerai, jis iškart Jums paskambina aptarti netikslumų.

Taip. Baldai „Kampu“ yra specialiai suprojektuoti taip, kad juos būtų galima surinkti be pagalbos ir neturint specialių žinių, naudojant paprastą atsuktuvą ir nuoseklias surinkimo instrukcijas, būdingas būtent jūsų baldams. Žinoma, jei nerimaujate dėl atsuktuvo naudojimo, į pagalbą galite pasikviesti vietinį baldų montuotoją ar šeimos narį! Kilus klausimų galite paskambinti mums.

Baldų komplekto surinkimas nėra nei paprastesnis, nei sudėtingesnis už „klasikinį“ baldų komplekto surinkimą. Pakanka paprasto (arba kryžminio) atsuktuvo. Galbūt plaktuko, bet daugiau nieko. Be abejo, sudėtingumas taip pat priklauso nuo jūsų konfigūracijos dydžio ir sudėtingumo, tačiau bet kuriuo atveju Jus kiekviename žingsnyje lydi išsami 3D instrukcija, sukurta konkrečiai Jūsų baldui. (Tai nėra visiškai bendras „pranešimas“, kuriame paprasčiausiai pateikiami pagrindiniai principai.) Kilus klausimų, galite paskambinti mums.

Visa baldams surinkti reikalinga furnitūra, be abejo, pristatoma kartu su baldais.

Pristatymo dieną susiderinate su vežėju. Mūsų vežėjas jus informuoja apie atvykimo į pristatymo vietą laikotarpį. Supakuotas krovinys pristatomas iki vietos, kur galima privažiuoti su keltuvu, t. y. iki namo laiptų ar daugiabučio laiptinės durų. Esant poreikiui baldus sunešti į patalpos vidų, reikia derinti atskirai su vežėju. Taip pat galite patys pasiimti baldus iš mūsų gamyklos Alytuje.

Jei norėtumėte patys atsiimti baldus iš gamyklos Alytuje, tai Jums gali sutaupyti 1–3 dienas. Pagaminus baldus ir atlikus kokybės patikrą apie tai informuojamas klientas ir organizuojamas išvežimas.

Jūsų baldų kainos yra iškart apskaičiuojamos mūsų konfigūratoriuje. Mokėjimas yra išskaidomas į tris dalis (taikoma užsakymams nuo 500 €). Visų mūsų baldų pristatymas yra nemokamas. Mokant per tris kartus, pirma 50 % dydžio įmoka atliekama pateikiant užsakymą. Praėjus beveik 5 savaitėms, antra 40 % dydžio įmoka atliekama prieš pristatant užsakymą Jūsų nurodytu adresu. Likę 10 % sumokami praėjus 10 dienų po pristatymo. Galite atsiskaityti kortele arba banko pavedimu.

Susiprojektuokite savo baldą!
Pradėti dabar >