1. Jūs susiprojektuojate norimą baldą
Programa naudotis labai paprasta, o baldų matmenis galite koreguoti pagal savo poreikį milimetro tikslumu. Kilus klausimams kaip naudotis įrankiu galite pasinaudoti video instrukcija arba kreiptis į mus telefonu.
2. Mes patikriname Jūsų baldo projektą
Po baldo užsakymo pateikimo mūsų specialistai nuodugniai patikrins projektą. Jei bus rasta projektavimo klaidų mes su Jumis susisieksime bei kartu pakoreguosime projektą. Gavus Jūsų projekto patvirtinimą jis bus perduotas gamybai.
3. Mes baldą pagaminame
Pagal unikalų Jūsų norimą dizainą pagaminsime baldą. Prieš pristatant baldas gamykloje surenkamas taip dar kartą patikrinama kokybė. Patikrinus kokybę visos detalės bus kruopščiai supakuotos bei baldas bus paruoštas pristatymui.
4. Baldą pristatome nemokamai
Patikimai supakuotus baldus nurodytu adresu visoje Lietuvoje pristatysime nemokamai.
5. Jūs nesudėtingai susimontuojate baldą
Vadovaudamiesi specialiai Jūsų baldui sukurta 3D instrukcija, lengvai ir greitai jį surinksite. Visos plokštės turi savo numeraciją bei montavimo kryptį. Kiekvienos plokštės montavimo vietą galima matyti instrukcijoje. Instrukcija Jus ves žingsnis po žingsnio per visą procesą.

Baldo projektavimas – lengvas ir smagus procesas. Jums tereikia išorinių planuojamo baldo matmenų. Suvedę juos kitame žingsnyje susiplanuosite vidinę baldo dalį. Jei kyla klausimų dėl matmenų, kreipkitės į mus telefonu ar el. paštu ir mes Jus pakonsultuosime kaip tinkamai atlikti matavimus. Ištraukiamos lentynos, stalčių tipo lentynos, kabyklos, drabužių kabinimo skersiniai – viskas pagal jūsų poreikį. Visos atliekamos korekcijos iškart bus matomos 3D vizualizacijoje. Po kiekvienos korekcijos taip pat bus automatiškai perskaičiuojama baldo kaina.

Baldo projekto patikrinimas – Po baldo užsakymo pateikimo mūsų specialistai nuodugniai patikrins projektą. Jei bus rasta projektavimo klaidų mes su Jumis susisieksime bei patarsime kokias korekcijas rekomenduojame atlikti. Po to kai Jūs įvertinsite pakeitimus ir patvirtinsite juos projektas bus perduotas gamybai.

Galėsite rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų spalvų ir tekstūrų kokybiškų baldų plokščių.

Kokybę ir tikslumą užtikrina mūsų naudojamos itin tikslios plokščių paruošimo staklės bei ilgametė darbuotojų patirtis.

Kokybės užtikrinimas gamyboje. Įmonių grupėje įdiegta kokybės valdymo ir vadybos ISO 9001 ir ISO 90014 sistema, padedanti efektyviai valdyti visus įmonėje vykstančius procesus. Mes tikriname detales, kad jos tiksliai atitiktų jūsų patvirtintą konfigūraciją: dydžiai, plokščių išdėstymas, pritaikymas, mūsų konfigūratorius tiksliai atvaizduoja Jūsų sukurtą baldą 3D formatu.

Baldo patikrinimas prieš pristatymą. Kiekvienas baldas gamykloje surenkamas galutiniam kokybės patikrinimui. Atlikus patikrą visos detalės kruopščiai supakuojamos ir paruošiamos išsiuntimui

Įgūdžių nereikalaujantis surinkimas, su baldu kartu atsiųsime 3D baldo surinkimo instrukciją. Atsidarę instrukcijos failą kompiuteryje ar planšetėje. Gausite išsamias nuorodas kaip žingsnis po žingsnio surinkti Jūsų baldą. Visos baldo detalės sunumeruotos, sužymėta jų tvirtinimo kryptis.Jums prireiks tik atsuktuvo, galbūt nedidelio plaktuko, jokių papildomų įrankių nereikės.

Susiprojektuokite savo baldą!
Pradėti dabar >

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

Individualių baldų gamyba užsiimame nuo 2003 metų. Per šį laiką pagaminome daugiau nei 100 000 unikalių baldų. Gaminamos produkcijos kokybę ir tikslumą užtikrina mūsų naudojamos itin tikslios plokščių paruošimo staklės bei ilgametė darbuotojų patirtis.

Pakavimo staklės PLASTICBAND NELEO125
2018 m.
Gręžimo staklės FELDER FD921
2015 m.
Presas OMC MACHINERY CRL
2019 m.
Briaunų laminavimo staklės HOMAG KAL 370 AMBITION 2284
2016 m.
Briaunų laminavimo staklės HOMAG EDGETEQ S380
2020 m.
Pjovimo staklės HOLZMA OPT HPP350/38/31
2007 m.
Formatinio pjovimo staklės WILHELM ALTENDORF F-45
2002 m.
Formatinio pjovimo staklės MARTIN T60C
2020 m.
CNC WEEKE OPTIMAT BHC VENTURE 1M
2011 m.
CNC homag bmg110/ VENTURE 1
2018 m.
Staklės WEEKE OPTIMAT BHX055
2014 m.
Staklės WEEKE OPTIMAT BHX056
2016 m.
Įvertinkite privalumus
Svarstote, ar verta pradėti projektuotis baldą pačiam? Dėliojate galimybės susiprojektuoti baldą privalumus ir trūkumus? Žemiau pateikiame Jums keletą pagrindinių mūsų teikiamos paslaugos privalumų, kurie padės lengviau apsispręsti.

Nereikia laukti, kol bus sukurtas Jūsų baldo dizainas. Su mūsų įrankiu tai paprastas ir smagus procesas. Baldo kainą matysite iškart kurdami baldą ir atlikdami korekcijas. Tad sutaupysite nemažai laiko.

Garantuojame kokybę. Prieš supakuojant visos baldo detalės pereina kokybės patikrinimą. Baldų detalės patikimai supakuojamos transportavimui. Jei vis dėlto kokia nors detalė būtų apgadinta transportuojant, ją pakeisime nemokamai.

Nemokama konsultacija telefonu: jei kyla klausimų dėl baldo projektavimo, mes mielai Jums padėsime.

Baldus pagaminsime greitai, vos po šešių savaičių jie bus pristatyti Jūsų nurodytu adresu.

Pristatymas Jums nieko nekainuos. Baldą liks susirinkti. Reikės tik atsuktuvo ir daugių daugiausia plaktuko. Kartu su baldu gausite visą reikiamą furnitūrą ir varžtus baldui surinkti. Taip pat surinkimo instrukciją, kurioje matysite visus eigos etapus.

Nemokama konsultacija telefonu

Jei kyla klausimų dėl baldo projektavimo mes mielai Jums padėsime. Susisiekite su mumis telefonu ir mūsų konsultantai atsakys visus Jums iškilusius klausimus!

+370 664 44544
Baldo projektavimo vaizdo įrašas
Kad baldų projektavimas būtų dar paprastesnis, paruošėme trumpą filmuką, kuriame pristatome mūsų baldų projektavimo programą.
Dažniausiai užduodami klausimai:

Mūsų terminai (gamyba ir pristatymas) yra apie 6 savaites. Kiekvienas baldas yra unikalus ir praeina griežtą kokybės kontrolę, dėl kurios gali reikėti iš naujo pagaminti nepakankamos kokybės dalis, todėl neįmanoma garantuoti tikslaus laiko.

Visus baldus gaminame pagal individualius klientų projektus. Baldų pavyzdžių galima pamatyti mūsų salonuose Vilniuje Kaune Alytuje

Mes garantuojame, kad pristatyti baldai tiksliai atitiks konfigūraciją, kurią patvirtinote svetainėje: matmenys, plokščių padėtis, suleidimai, mūsų konfigūratorius suteikia jums tikslią 3D vizualizaciją. Pačiam baldui suteikiama 2 metų garantija, furnitūrai taip pat suteikiama 2 metų garantija.

Atlikę aukščio pločio gylio matavimus suveskite juos į mūsų konfiguratorių. Baldo 3D vizualizacija konfiguratoriuje iki milimetro atitinka tai kas bus pagaminta. Jei turite abejonių dėl matmenų susisiekite su mumis bei atsiųskite fotografiją el. paštu ir mes Jums padėsime. Galite rinktis daugiau nei iš 100 skirtingų spalvų plokščių.

Pagrindinių plokščių gamintojų plokščių nuotraukas galite matyti mūsų konfiguratoriuje. Tačiau priklausomai nuo Jūsų ekrano savybių realiai spalvos gali skirtis. Plokščių pavyzdžius gyvai galite pamatyti plokščių gamintojų salonuose. Taip pat kylant abejonėms galimas pavyzdžių išsiuntimas Jūsų nurodytu adresu.

Susiprojektuokite savo baldą!
Pradėti dabar >