Kaip ir kiek galite sutaupyti su Kampu.lt?

Mūsų sukurta baldų projektavimo programa leidžia lengvai ir patogiai susikurti norimų baldų brėžinius, taip ženkliai sutaupant laiko ir pinigų. Vietoj to, kad sutarto meistro vizito matavimams lauktumėte iki dviejų savaičių, pasinaudokite puikia galimybe susiprojektuoti baldus patys. Suprojektuoti baldai pagaminami vos per tris savaites ir pristatomi nemokamai jūsų nurodytu adresu.

Kaip sutaupote rinkdamiesi mus?

  • Nereikia mokėti už meistro atvykimą, nes projektuotojo arba dizainerio paslauga yra mokama, arba jo paslaugos būna įskaičiuotos į baldo kaina.
  • Jums nekainuoja dizainerio paslaugos;
  • Nemokamas baldų pristatymas, nereikia mokėti už surinkimą – baldus surenkate savarankiškai naudodamiesi aiškia ir patogia interaktyvia 3D instrukcija.

Sužinokite projekto kainą iškart, vos sukūrę patinkantį brėžinį. Keiskite ir koreguokite savo pasirinktus parametrus tol, kol pasieksite labiausiai jums tinkantį variantą.

Esame visuomet pasiruošę jums padėti, tad iškilus klausimams dėl programos naudojimo, drąsiai kreipkitės į mus – patarsime ir pagelbėsime. Nemokama konsultacija telefonu: +370 664 44544

Baldus klientai susirenka patys pagal specialiai jiems paruoštą 3D interaktyvią instrukciją

Kokį baldą norėtumėte susiprojektuoti?
Pasirinkite, kokį baldą norite susikurti, ir gausite išskirtinį, visus Jūsų norus atitinkantį gaminį, kurį suprojektavote pats!

Erdves dalinantys baldai

Susikurkite Jūsų poreikius atitinkantį erdves dalinantį baldą

PERŽIŪRĖTI >

Knygų lentynos

Susikurkite Jūsų poreikius atitinkančią knygų lentyną

PERŽIŪRĖTI >

Laiptuoti baldai

Susikurkite Jūsų poreikius atitinkantį laiptuotą baldą!

PERŽIŪRĖTI >

Spintos

Susikurkite Jūsų poreikius atitinkančią spintą

PERŽIŪRĖTI >

Spintos mansardoms

Susikurkite Jūsų poreikius atitinkančia mansardos spintą

PERŽIŪRĖTI >

Stalai

Susikurkite Jūsų poreikius atitinkantį darbo stalą

PERŽIŪRĖTI >

Svetainės TV baldas

Susikurkite Jūsų poreikius atitinkantį svetainės TV baldą

PERŽIŪRĖTI >

Kaip tai veikia

Baldo projektavimas – lengvas ir smagus procesas. Jums tereikia išorinių planuojamo baldo matmenų. Suvedę juos kitame žingsnyje susiplanuosite vidinę baldo dalį. Jei kyla klausimų dėl matmenų, kreipkitės į mus telefonu ar el. paštu ir mes Jus pakonsultuosime.

Baixar              Bytebaixar

1. Jūs susiprojektuojate norimą baldą
Programa naudotis labai paprasta, o baldų matmenis galite koreguoti pagal savo poreikį milimetro tikslumu. Kilus klausimams kaip naudotis įrankiu galite pasinaudoti video instrukcija arba kreiptis į mus telefonu.
2. Mes patikriname Jūsų baldo projektą
Po baldo užsakymo pateikimo mūsų specialistai nuodugniai patikrins projektą. Jei bus rasta projektavimo klaidų mes su Jumis susisieksime bei kartu pakoreguosime projektą. Gavus Jūsų projekto patvirtinimą iš Jūsų jis bus perduotas gamybai.
3. Mes baldą pagaminame
Pagal unikalų Jūsų norimą dizainą pagaminsime baldą. Prieš pristatant baldas gamykloje surenkamas taip dar kartą patikrinama kokybė. Patikrinus kokybę visos detalės bus kruopščiai supakuotos bei baldas bus paruoštas pristatymui.
4. Baldą pristatome nemokamai
Patikimai supakuotus baldus nurodytu adresu visoje Lietuvoje pristatysime nemokamai.
5. Nesudėtingai susimontuojate baldą
Vadovaudamiesi specialiai Jūsų baldui sukurta 3D instrukcija, lengvai ir greitai jį surinksite. Visos plokštės turi savo numeraciją bei montavimo kryptį. Kiekvienos plokštės montavimo vietą galima matyti instrukcijoje. Instrukcija Jus ves žingsnis po žingsnio per visą procesą.